Legal

Privacy policy

Isikuandmete kaitset käsitlev avaldus

Seda veebisaiti haldab ja haldab linnapeade pakti Euroopa büroo kohalike ja piirkondlike omavalitsuste võrgustik, mida juhivad Energy Cities ja Climate Alliance ning kuhu kuuluvad CEMR, EUROCITIES, FEDARENE ja ICLEI Europe.

Lahtiütlus

Käesoleval veebilehel leiduva sisu eest vastutavad täiel määral selle autorid. See ei pruugi kajastada Euroopa Liidu arvamust. Euroopa Loovuse ja Innovatsiooni Liit (European Association for Creativity & Innovation) ja Euroopa Komisjon ei vastuta selles sisalduva teabe võimaliku kasutamise eest.

Üldine andmepoliitika

Teie isikuandmed on konfidentsiaalsed ja vastavalt EL-i üldisele andmekaitsemäärusele (GDPR) ei avaldata neid ilma teie nõusolekuta kolmandatele isikutele.

MyCovenanti andmepoliitika

Allakirjutanutele ja teistele linnapeade pakti liikmetele antakse juurdepääs veebisaidi parooliga kaitstud alale MyCovenant.

Tutvuge MyCovenanti täieliku andmepoliitikaga siin.

Kuidas saate hallata oma isiklikke kontaktandmeid?

Üksnes teie otsustate, kas soovite oma kontaktandmed kuvada Euroopa Linnapeade Pakti veebisaidil. Selleks tehke järgmist:

  • Kui teil palutakse täita oma profiil piiratud juurdepääsuga alal, leidub seal ruut, mille märkimisega teatate, et soovite selle teabe kuvamist linnapeade pakti Euroopa veebisaidil.
  • Kui olete eelnevalt nõustunud oma isikuandmete kuvamisega, võite igal ajal meelt muuta, eemaldades vastavast ruudu või vastavatest ruutudest märke.

Palun teatage meile kindlasti oma eelistused iga meiega jagatud kontaktiviisi kohta.

Kuidas saate oma isikuandmeid muuta või kustutada?

Saate oma andmeid ja kontaktandmeid igal ajal värskendada või kustutada. Logige lihtsalt ekstranetti sisse ja muutke oma profiili vastavalt (jaotises “Minu konto” > “Minu meeskond”).

Meie meililistiga liitunud kasutajad saavad tellimuse lõpetada iga eumayors.eu kaudu saadetud e-kirja allosas leiduva lingi kaudu.

Kuidas turvame teie isikuandmeid?

Oleme pühendunud teie isikuandmete kaitsele. Andmete loata juurdepääsu või avalikustamise vältimiseks oleme kehtestanud sobivad füüsilised, elektroonilised ja juhtimisprotseduurid, millega kaitseme veebis kogutavat teavet.

Juurdepääsu teie isikuandmetele kaitsevad ranged turvameetmed, näiteks krüptimine ja juurdepääsu kontroll. Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma teie eelneva nõusolekuta.

Isikuandmete kaitse meie meililistides

Meie meililistid on mõeldud selleks, et hoida huvitatud ja sobilikke isikuid kursis oluliste teemadega. Nendega liitumine toimub taotluse alusel.

Meie listide serverite tarkvara on seatud tellijate e-posti aadresse meie poolt volitamata osapooltele mitte avaldama. Me ei avalda ühtegi veebisaidi kaudu registreeritud e-posti aadressi.

Siiski ei ole me selle tarkvara looja ja ei vastuta tarkvara kaudu tekkida võivate tellijate anonüümsuse säilitamise tõrgete eest.

Lahtiütlus

Iga kasutaja vastutab enda poolt piiratud juurdepääsuga alale lisatud info eest. Ainult teie vastutate oma linnapeade pakti Euroopa veebisaidi profiilil nähtavaks tehtud sisu eest. Me ei vastuta selles sisalduva teabe võimaliku kasutamise eest. Seetõttu ei vastuta me kolmandate osapoolte tegevuse, nende veebisaidi sisu ega nende pakutavate toodete või teenuste eest.

Võtke meiega privaatsuspoliitika asjus ühendust

Kui teil on selle privaatsuspoliitika osas kahtlusi või küsimusi, saatke meile e-kiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..